Asociatia Clubul Rotary Timisoara

• Asociatia Clubul Rotary Timisoara
    Doneaza pentru proiectul 2
    Descriere
    Donațiile online se fac prin serviciul de procesare plăți online oferit de Banca Transilvania.
    Utilizatorul poate selecta valoarea în RON pe care dorește să o doneze.
    Prețul tranzacției indicat este prețul net care va fi plătit de utilizator, fără nicio taxă suplimentară.
    Puteți face o donație online, urmând pașii de mai jos:
    1. Alegeți 100,200,300 Lei sau introduceți suma dorită.
    2. Donație recurentă lunar - bifând această opțiune, vei dona suma respectivă în fiecare lună.
    Dacă dorești ulterior să anulezi această opțiune, ne poți scrie oricând la adresa contact@rotary2241.org
    3. Abonare la newsletter - poți opta pentru înscrierea adresei tale de e-mail, nouă ne-ar face plăcere să
    ținem legătura.
    4. Afișare la ultimele donații - poți opta pentru afișarea numelui tău la ultimele donații pe site.
    5. Apasă DONEAZĂ - vei fi transferat pe pagina 3D Secure, unde îți introduci datele cardului.

Descrierea proiectului 2

Din aceeasi categorie
    Mesaje

Pentru a vedea mesajele trebuie sa va